Stahovací schody Aristo

hlavní obrázek

Komfortní provedení přístupu do půdních prostor zajišťují naše stahovací schody Aristo. Jejich předností je snadné ovládání, při němž se pomocí ovládací tyče lehce vysune skládací žebřík upevněný na konstrukci. Současný model splňuje požadavky na co nejmenší únik tepla a solidní protipožární ochranu. Pro povrchovou úpravu jsme zvolili z podhledové strany bílou barvu víka a rámuopatřenou ochrannou fólií. Barva schodů je šedá.

Součástí konstrukce stahovacích schodů Aristo je dvojice vík s tepelnou a protipožární izolací vybavená mechanismem na synchronní otevírání. Víka jsou oplechovaná zinkovým plechem a z podhledového prostoru lakována. Dokonalou ochranu doplňuje protipožární zpevňovací páska umístěná do spáry mezi rámem a víkem. Dřevěný rám je napuštěn fungicidním roztokem proti plísním a houbám.

Tepelná izolace splňuje požadované standardy pro tyto konstrukce. Součinitel prostupu tepla dosahuje hodnoty 0,66 W/m2.K, což přesahuje požadavky na zateplení pasivních domů. Protipožární odolnost sendvičového víka byla ověřena ve zkušebním institutu v sádrokartonové konstrukci stropu a splnila požadavek nehořlavosti po dobu 45 minut. Vyberte si stahovací schody Aristo, které vám zajistí pohodlný přístup do podkroví s vysokým standardem tepelné pohody a požární ochrany.

koupit dveře online

technické informace

Provedení: protipožární se zateplením
Umístění: strop
Víko: sendvičové – dřevěný rám opatřen fungicidním roztokem proti plísním a houbám vyplněný izolačními materiály je opláštěný zinkovaným plechem, pohledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
Zateplení: ano, k = 0,66 W/m2.K
Požární odolnost: ano, EI145/EI245/EW45
Barva rámu: bílá RAL krytá ochrannou fólií
Barva schodnic: šedá RAL

fotogalerie

nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz