Uzávěr ZP

hlavní obrázek

Pro instalace vstupů do stropních prostor se používá Uzávěr ZP. Jde o zateplený uzávěr stavebních otvorů s rámem a víkem v místech, kde není potřeba umístit stahovací schody. Poměrně jednoduché technologické řešení umožňuje zajistit přístup do podkroví a současně zachovat parametry zateplení.

Uzávěr ZP se skládá z rámu a oplechovaného sendvičového víka zamezujícího prostupu tepla. Základem víka je dřevěný rám napuštěný ochrannými chemikáliemi proti houbám a plísním, zbylý prostor je vyplněn tepelnou izolací. Součinitel tepelné prostupnosti tohoto řešení má hodnotu 1,8 W/m2.K, což odpovídá třiceticentimetrové stěně z pevných cihel.

Víko je upevněno k rámu nerezovými panty a při délce větší než jeden metr je vybaveno automatickým brzdicím mechanismem proti prudkému otevření. Podhledová část víka je lakována na bílo dle stupnice RAL a opatřena ochrannou fólií.

koupit dveře onlineVystaveno na showroomu

technické informace

Provedení: zateplené
Umístění: strop
Víko: sendvičové - dřevěný rám vyplněný izolačními materiály je opláštěn pozinkovaným plechem; podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
Zateplení: ano, k = 1,8 W / m2.K
Požární odolnost: ne
Barva rámu: bílá RAL

fotogalerie

nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz