Stahovací schody Lusso ZP

hlavní obrázek

Výhodná varianta pro vstupy do stropních prostor, kde není nutná speciální protipožární ochrana, ale klade se důraz zejména na zateplení. Stahovací schody Lusso ZP zamezují prostupu tepla díky sendvičovému víku vyplněnému účinnou tepelnou izolací. Obytný prostor domu je tak tepelně izolován od chladného nebo prohřátého podkroví. Hodnota součinitele prostupu tepla pro tuto variantu činí 1,8 W/m2.K, což odpovídá izolačním vlastnostem stěny z plných cihel 30 centimetrů silné.

Stahovací schody Lusso ZP se skládají z konstrukce složené z rámu pro zabudování do stropu a kovového schodiště s pohyblivými díly, které se roztahují a stahují jako harmonika. Manipulace se schody je snadná a bezpečná. Rozměry rámu a schodů jsou variabilní. Systémy s víkem delším než jeden metr jsou vybaveny brzdicím mechanismem, který je pojistkou proti prudkému otevření.Schody jsou také opatřeny ochranným prvkem, aby nepoškodily podlahu.

U zateplených stahovacích schodů Lusso ZP je základem oplechovaného víka dřevěný rám vyplněný izolací. Plech je v pozinkové úpravě. Z podhledové strany je víko nalakováno bílou barvou dle mezinárodní stupnice RAL a pokryto ochrannou fólií.Schody jsou z galvanicky pozinkované oceli natřené černou barvou s protiskluzovou úpravou. Harmonikový princip schodů působí v prostoru zajímavě a vytváří další architektonický prvek v interiéru. Vyberte si stahovací schody Lusso ZP s funkcí zateplení.

koupit dveře onlineVystaveno na showroomu

technické informace

Provedení: zateplené
Umístění: strop
Víko: sendvičové – dřevěný rám vyplněný izolačními materiály je opláštěn zinkovaným plechem, podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
Zateplení: ano, k = 1,8 W / m2.K
Požární odolnost: ne
Barva rámu: bílá RAL
Barva schodnic: černá RAL + galvanický pozink

fotogalerie

nahled nahled nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz