Stahovací schody Kombo PP

hlavní obrázek

Svojí konstrukcí a izolačními výplněmi jsou protipožární stahovací schody Kombo ideální pro instalaci do nízkoenergetických a pasivních domů či domů s důrazem na požární bezpečnost. Tyto stahovací schody jsou zabudovány do stropu, mají sendvičové víko se složenými kovovými schůdky. Pohledová část víka nenarušuje přirozený vzhled stropu a je opatřena bílou barvou a pokryta ochrannou fólií. Je to moderní řešení pro moderní bydlení.

Sendvičové víko protipožárních stahovacích schodů Kombo má uvnitř dřevěného rámu tepelnou a protipožární izolaci. Spára mezi víkem a rámem je utěsněna protipožární zpevňovací páskou. Víko je opláštěno pozinkovaným plechem. Dřevěné části víka jsou ošetřeny protiplísňovým a protihoubovým roztokem, aby byly chráněny i v prostředí se zvýšenou vlhkostí. Použitá překližka je voděodolná. V horní části víka je umístěna tepelná vložka, v dolní části je protipožární, protihluková i tepelná izolace. Protipožární odolnost víka stahovacích schodů byla ověřena ve zkušebním institutu Centra stavebního inženýrství ve Zlíně.

Vlastní schodnice u stahovacích schodů Kombo jsou vyrobeny z oceli a natřené černou barvou s protiskluzovou úpravou. Spojnice dílů jsou galvanicky pokovené. Schůdky se rozkládají a skládají jako harmonika. Těleso schůdků je složeno v horní části víka. Víko se otevře stahovací tyčí a schody se roztáhnou buď pomocí tyče, nebo ručně. Protipožární stahovací schody Kombo se dají použít pro výšku stropu od 2200 do 3200 mm,na tři rozměrově odlišné stavební otvory. Tloušťka stropu může být maximálně 405 mm. Nechcete-li, aby vám teplo unikalo do půdního prostoru, pořiďte si protipožární stahovací schody Kombo. Dokonale tepelně izolují a díky vrstvě žáruvzdorných keramických vláken budete ochráněni i před případným požárem.

koupit dveře online

technické informace

Provedení: protipožární se zateplením
Umístění: strop
Víko: sendvičové - dřevěný rám vyplněný izolačními materiály, opláštěný zinkovaným plechem. Podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií
Zateplení: ano, k = 0,66 W/m2.K
Požární odolnost: ano, 45 minut
Barva rámu: bílá RAL krytá ochrannou fólií
Barva schodnic: černá

fotogalerie

nahled nahled nahled
VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz